The rule number 1 in lab: Never lick the spoon.

Nektarinky v pět odpoledne

7. června 2017 v 13:41 | Ztracený Chemik |  Ztracený deník
24. 8. 2015

Takže to přišlo. Pocit absolutní svobody bude trvat už jen týden, pak se rozjíždí dalších deset měsíců povinností. Je zhruba pět odpoledne, pracuji na nějaké staré povídce, kterou jsem odložila před třemi lety (a zjevně to bylo moc chytré rozhodnutí). Nepřestává mě fascinovat, jak záhadně čas plyne. Cocktus Night byla včera, ne? Ne? Aha.
Stav mého tabáku mi napovídá, že od jeho pořízení uplynuly jen dva týdny. Ve skutečnosti uplynulo třikrát tolik. Asi je to dobře, přece jen je to opravdu hnusný tabák. Takové Winstonky v lákavém žluto-červeném obalu. Jenže Winstonky mi, na rozdíl od téhle sušené rakoviny, chutnají. Játra už déle jak dva měsíce vychutnávají téměř neustálou abstinenci. Párkrát jsem to proložila jedním pivem nebo ciderem, aby se neřeklo. Dva měsíce absolutního ničeho.
A co že je na tomhle všem tak zvláštní a výjimečné? Nic. Žádný superhrdina, žádný zázrak, žádná pohroma. Pokojně se připravují nové projekty, úspěšně se tvářím, že mě všechny zajímají, a poslouchám The Residents. Když si to tak vemeš, je to fajn, no né? Jo. Asi jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama