The rule number 1 in lab: Never lick the spoon.

Náhled do deníku bulimičky, část III. - Leden

6. března 2014 v 14:56 | Ztracený Chemik |  Co bylo
Poslední část, tedy leden. Poté jsem s vedením deníku skončila, protože jsem měla pocit, že to je stejně k ničemu. Založila jsem si již dříve zmiňovaný blog, kde jsem vydržela být aktivní do března, poté se chtěla podřezat (pokusila se o to, bohužel). V druhé půlce března jsem se pomalu začala hrabat zpět nahoru. V červnu jsem měla slabší chvíli, kdy jsem opět hladověla, ale rychle mě to přešlo, díky bohu. Momentálně již neplánuji do něčeho takového spadnout, chci se udržet tam, kde jsem. A snad se mi to povede. Teď ovšem leden.


1/1/13; 78,2 kg
0,5... Čekala jsem to. Od zítřka začíná nový řád. Sice mě napadlo, jestli to zvládnu, ale určitě to půjde! A do konce ledna mám 70! Do 12. mám 75 určitě! Půjde to. I kdybych měla umřít! K čemu je zdraví, když člověk není štíhlý? K ničemu!

2/1/13; 78,1 kg
Shit. Jak se flákám doma, tak mám jídlo moc po ruce. Fuck it. Ať už začne škola, pane bože. Ať můžu pokračovat ve svém úsilí. Do začátku školy budu na 76 aspoň. Musím... RESPECT YOUR BODY, PUT DOWN THE FORK!

3/1/13; 78,1 kg
Nuda je svině. Ale vytrvám. Včera jsem zjistila, že dokážu hlad překonat činností. Dnes, že se dá překouřit. Půjdu dál, dokud nedosáhnu cíle!

4/1/13; 77,9 kg
A furt žeru. Sakra! Musím to překonat! Musím! Jestli to nepřekonám, nezasloužím si ani jednoho! YOU DON'T HAVE TO BE GREAT TO START, BUT YOU HAVE TO START TO BE GRAT!

5/1/13; 78,1 kg
Záhada odhalena. Za to, že tolik jím, může rodič. Nevím jak, ani proč, ale vždy, když se vrátí domů, mám nutkání jíst. Kurvadrát. Budu na tom muset zapracovat, jinak svého cíle nedosáhnu. Takže zítra žádné takové! A v pondělí začnu se 100! Ale už sakra! A žádné výmluvy. Dělám to pro sebe!

6/1/13; 78,3 kg
Díky Bohu za dlouhý spánek. Nebýt ho, tak nabírám mnohem více. Zatracené jídlo! Musím se vzchopit. Musím! Pokrokem však zůstává, že i když si jídlo nepíšu, dokážu to uhlídat natolik, že rapidně nepřibírám. Dokážu odhadnout míru. Už jen začít ubírat. A co nejrychleji...

7/1/13; 77,8 kg
Ha! Spánek zabírá dokonale. 100 musím z důvodů časových odložit, však nepolevím. Je to krásný pocit, když člověk hubne. A proto u toho vydržím!

8/1/13; 77,5 kg
4 dny na 2,5 kg? To nedávám. Ale na 75,9 bych to dát mohla. To je jen 1,6 kg! Ha! Za to budu bojovat!

9/1/13; 77,5 kg
Čas se nemilosrdně krátí. Musím víc zapracovat. Bohužel jsem hřešila v podobě 500 ml džusu. Příště si koupím opravdu vodu! Avšak rozjela jsem 100 workout. Dokázala jsem polovinu, pak jsem se pomalu ani na nohou neudržela. A je to krásný pocit! Rozhodla jsem se, že každé ráno si dám nejméně 100 jumping jacks, odpoledne pak zbytek posilování. Samozřejmě i s těmi 100 jumping jacks znovu! Musím svou bulimii změnit v anorexii! Musím! IF I CAN'T BE BEAUTIFUL, I WANT TO BE INVISIBLE!

10/1/13; 77,5 kg
Furt stejně?! Proč?! Zítra hladovka! Ráno káva, přes den ve škole jablko, k obědu max jablko a víc ani ťuk! Takhle to dál nejde. Nemohla jsem spát, takže jsem ráno byla ráda, že jsem vůbec vstala. Já s tou vahou pohnu, i kdybych neměla jíst několik dní!

11/1/13; 77,9 kg
Failed. Shit! Nejdříve to šlo, ale jak byla matka doma, bylo to v háji. Vždycky zklamu. Plno keců a žádné činy. Od pondělí se to změní, nebo si nezasloužím nic jiného, než shnít v pekle a zemřít v bolestech!

12/1/13; 77,9 kg
Alespoň se to udrželo. Ale dneska se to posralo. Oběd a večeře. To byla plnohodnotná jídla. Kurva! Musím to dát lépe. Musím konečně přestat podléhat těm přízemním pudům a chuti. Protože já chci být sakra štíhlá! A dokud toho nedosáhnu, budu se snažit. Nedokážu zvládat své tělo - nezasloužím si obléct šaty a jít na ples! Na žádný! Ani se jinak bavit!

14/1/13; 77,9 kg
Zapomněla jsem včera zapsat, co se dá dělat. Tak dneska. Úspěšně začínám s hladovkou. Ráno káva + energit, 65 g okurky, k obědu banán a jogurt, nic, k večeři jogurt, rohlík. A k tomu 4 l vody. Takhle by to snad šlo. Uvidím, co na to zítra řekne váha. Vytrvám do konce!

15/1/13; 77,5 kg
Hladovka úspěšně pokračuje. Uvidíme, jak se pohne ručička váhy zítra. Založila jsem si i anonymní blog, abych se mohla o všem rozepisovat i veřejně. Navíc to nakopne mou vůli a dodá mi to odhodlání. Já tenhle boj VYHRAJU!

16/1/13; 77,4 kg
Kurva... Nedostatek spánku. Musí se to změnit. No tak, MAKEJ! NENECHÁŠ SE ZAHANBIT KAMARÁDKOU!

17/1/13; 77,0 kg
Well, well... Takhle by to šlo. Dnes jsem ale zhřešila. Musím to spravit. Budu pokračovat, odmítám to vzdát v půli cesty!

18/1/13; 76,8 kg
Úspěšně pokračuji. Kilo týdně, stím se spokojím. KEEP GOING!

19/1/13; 76,8 kg
Dnešek katastrofa. Úplná. Bude mi z toho na nic ještě dlouho. Musím tyto stavy překonat.

20/1/13; 77,3 kg
Kurva! Nejradši bych celý obsah žaludku vyhodila. Ale nemůžu. Slíbila jsem si, že bulimii podporovat nebudu. Pouze Anu. Kurva... Pokud to takhle půjde každý týden, těžko se dostanu na 75! Musím zamakat. Do prdele.

22/1/13; 77,3 kg
Kua... Včerejší hladovka udělala své. Kéž bych dokázala držet hladovku celý týden. Ale já toho dosáhnu! Mám silnou motivaci!

23/1/13; 76,6 kg
Přestávám té váze věřit. Vždyť když se podívám na své tělo, vidím, že jsem strašně tlustá. Jak jsem teda musela vypadat před 9 měsíci?! Hnusím se sama sobě. FUJ! Jsem zavržení hodná. Potřebuju a chci zhubnout. Alespoň 10 kg! A i tak to bude málo! Jsem hnusná, odporná a neschopná existence!

24/1/13; 76,8 kg
Nevěřím jí. Nemůže to takhle být. Odteď přestávám váhu brát vážně, jen jako orientační pomůcku. Přestanu hubnutí až ve chvíli, kdy si 100% jistá, že jsem dosáhla svého! NEVER EVER GIVE UP!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama