The rule number 1 in lab: Never lick the spoon.

Náhled do deníku bulimičky, část II. - Prosinec

5. března 2014 v 14:25 | Ztracený Chemik |  Co bylo
V předešlém článku jsem uveřejnila stručnou historii mého počínání a úvod, který v deníku mám, dnes se již dostávám k jednotlivým zápisům. Jako první konec prosince...


25/12/12; 77,6 kg
Selhání. Nejdříve se zdálo, že se mi povede navrátit se k předprázdninovému stylu, ale pod drobnohledem rodiče to není dost možné. Z jídla už mi začíná být permanentně špatně. Nedokážu do sebe neustále cpát tuny řízků, sladkého a dalších jedů, aniž bych měla tendenci zvracet. Přeju si, aby se to dalo nějak obejít. Abych mohla někam zalézt a jen si popíjet vodu a ukusovat zeleninu ve chvílích, kdy je hlad k nevydržení. Ale bohužel. Musím to nějak vymyslet. Nemůžu tolik jíst. Jako by nestačilo, že jsem od počátku prosince nabrala 2 kg. Sakra! Takhle to prostě nejde! Od zítřka musí nastoupit tvrdší režim, jinak zase přiberu. A to bych nedělala nic jiného, než cvičila... A hladověla. Do háje se vším tím jídlem! Nesnáším to! Proč mi prostě nemůže okolí dát pokoj?!

26/12/12; 77,8 kg
Dnes to bylo lepší než včera, stále to však není dokonalé. Avšak zítra, v pátek i sobotu se jede do Prahy, takže na jídlo nebude tolik čas. Díky! Já to dotáhnu do konce. A jakmile se naskytne příležitost, spouštím The 100 workout. To bude teprve jízda! Nevzdám to. Pokud bude třeba, budu místo jídla chodit kouřit, pít kafe, cokoli jen abych neměla hlad a nemusela jíst! A okolí ať se klidně zblázní. Protože jen když mi budou vidět kosti, budu krásná. PRO ANA! ANA IS NOT DIET, IT'S LIFESTYLE!

27/12/12; 78 kg
Snad nedostatek spánku nebo Bůh ví. Každopádně jsem nabrala dalších 0,3 kg. Sakra! A dnešek nebyl moc valný. Nebýt tam tak krátce a mít při ruce aspoň vodu... Musí se to podařit, sakra už. Musí. Nemůžu mít stále tak slabou vůli. If hunger is not your problem, eating is not your solution!

28/12/12; 78,6 kg
Kde se vzalo těch 0,6 kg?! Kurva! Proč musím furt jíst? Nejdřív to vypadá dobře, úspěšně a pak najednou jím takových sraček. Všude cukr. Všude tuk. Kalorie. Proč nemůže existovat jídlo, které by se dalo jíst, aniž by člověk přibral? Proč to nedokážu vydržet? PROČ?! Džíny 42 mi jsou těsné. 44 taky. Zadek a stehna se rosolovitě třesou, ruce mám jak pudink. Fuj. Hnusí se mi pohled na sebe do zrcadla. Od zítra to začnu brát ještě více vážně. A po Novém roce ještě více! Ale do té doby... Musím to udělat chytře. Jinak budou mé plány zmařeny. Ale jak? JAK? JAK dokázat nejíst, aniž by rodič cokoli tušil? Nemám ani s kým jít ven, jak zabít čas, abych to mohla ovlivnit. Sakra! Musím to nějak vymyslet. I kdyby měla následující dny prosedět v pokoji s čajem a knihou! Odmítám dále nabírat! I HATE MY BODY!!!!!

29/12/12; 78,4 kg
Doufám, že to půjde dolů takhle rychle. Zítra zase Praha, tak snad... Mám konečně vlastní cigarety, tak když budu mít hlad, stačí potáhnout a bude vystaráno. Dokážu to změnit, i kdybych měla místo jídla kouřit! Už mě unavuje koukat se, jak mi špeky vytékají z džín. Jak jsem tlustá jako prase. Tohle skončí! A já budu štíhlá. budu se moct podívat do zrcadla, aniž bych se sama sobě hnusila. Budu moct nosit cokoli! IT DOESN'T MATTER HOW SLOW YOU GO UNTIL YOU KEEP GONG! TO NOT FEEL THE JIGGLING FAT ON MY BODY WHEN I'M OUT HAVING FUN!

30/12/12; 78,4 kg
Nejde mi to. Furt něco jím. Musím se snažit víc, jinak toho cíle nikdy nedosáhnu. Bohužel, přátelé mi to dost kazí. Jak má člověk dělat něco pro sebe, když okolí je úplně jiné? Musím mít pevnější vůli. Musím to dokázat. Dokud se mi to nepovede na 65, nedám si pokoj! I CAN DO IT! ROME WASN'T BUILT IN ONE DAY, SO DON'T GIVE UP!

31/12/12; 77,7 kg
Váha si se mnou dost hrála, ale nakonec tohle vždy byl konečný výsledek. JO! Upřímně mi to zvedlo náladu jako nic předtím. Bohužel jsem to ale asi celé pokazila. Moc jídla potom. SAKRA! Musím to spravit. Díky bohu 2. končí rodiči dovolená a já si budu moct začít zase dodržovat svůj režim. A pak nebude problém to splnit... I BELIEVE I CAN DO IT... BECAUSE TO FEEL THIN IS SO MUCH BETTER THAN ANYTHING..!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama