The rule number 1 in lab: Never lick the spoon.

Březen 2014

Náhled do deníku bulimičky, část III. - Leden

6. března 2014 v 14:56 | Ztracený Chemik |  Co bylo
Poslední část, tedy leden. Poté jsem s vedením deníku skončila, protože jsem měla pocit, že to je stejně k ničemu. Založila jsem si již dříve zmiňovaný blog, kde jsem vydržela být aktivní do března, poté se chtěla podřezat (pokusila se o to, bohužel). V druhé půlce března jsem se pomalu začala hrabat zpět nahoru. V červnu jsem měla slabší chvíli, kdy jsem opět hladověla, ale rychle mě to přešlo, díky bohu. Momentálně již neplánuji do něčeho takového spadnout, chci se udržet tam, kde jsem. A snad se mi to povede. Teď ovšem leden.

Náhled do deníku bulimičky, část II. - Prosinec

5. března 2014 v 14:25 | Ztracený Chemik |  Co bylo
V předešlém článku jsem uveřejnila stručnou historii mého počínání a úvod, který v deníku mám, dnes se již dostávám k jednotlivým zápisům. Jako první konec prosince...

Náhled do deníku bulimičky, část I. - Úvod

4. března 2014 v 13:52 | Ztracený Chemik |  Co bylo
Vytahuji dalšího kostlivce ze skříně, tentokráte jsem se rozhodla uveřejnit zápisy ze svého deníku, který jsem si vedla, když jsem propadla bulimii. Proč? Prostě proto. O nepříjemných věcech by se mělo mluvit, člověku se uleví. A taky je to už přes rok. Snad to alespoň trochu přiblíží smýšlení slečen, které se většině zdá nepochopitelné. Navíc se můžu pyšně prohlásit za zářný příklad toho, že se z toho lze vyhrabat, když má člověk podporu. Ještě naokraj shrnu, co předcházelo.