The rule number 1 in lab: Never lick the spoon.

Kam na rande

10. listopadu 2013 v 13:48 | Ztracený Chemik |  Téma týdne
Vzhledem k tomu, že všechno, o čem by se dalo psát, by bylo na dlouhé lokte, vyšla dnešní ruleta na Téma týdne. Budu se však snažit již brzy přidat něco čistě autorského. Pro teď však "Kam na rande".


Co se mne týče, poslední rande proběhlo zhruba před třemi lety. Tenkrát to byla procházka na Petříně, bylo pár dní po Valentýnu a bylo to fajn. Ale zpětně hodnotím, že na posedávání na lavičce byla opravdu zima. Od té doby mě nic podobného nepotkalo (bohudík? bohužel?), takže si dovolím jenom odhadnout, kam by asi tak bylo hezké na rande zajít.

1. Procházka po nábřeží Vltavy
Nevím jak vy, ale já miluji ty chvíle, kdy se podzimní slunce odráží od vodní hladiny a já se mohu procházet podél řeky a na nic nemyslet. Ve dvou by mohlo být kouzlo atmosféry ještě větší. (A což teprve, když jsou na nábřeží farmářské trhy! Taková procházka za popíjení svařáku/kávy/ukusování koláče/langoše/maďarské klobásy...)

2. Kavárna s atmosférou (v přiměřené cenové relaci)
Posedět si na kávě, popovídat si, nezruinovat peněženku, to za to také stojí. Zde se však jedná o klasiku.

3. Vyšehrad
Mé nejoblíbenější místo. Osobně dokážu strávit celý den obcházením po hradbách a tamějším hřbitově. Nejvíce mě však fascinuje pohled na Nuselák a Albertov. A pokud chce člověk soukromí, existuje plno zákoutí, kam se dá zašít...

Výčet tří míst by mohl stačit, stejně by to bylo všechno ve stejném duchu. Jsem nenapravitelný romantik, který tráví tři čtvrtiny času v laboratoři a polovinu ze zbývající čtvrtiny tráví cestou do a ze školy. A ta zbývající osmina? Ta mi právě zbývá většinou na tohle procházení se, lépe řečeno ztracení se. Takže tam na rande.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama